Relaxujte s dobrou masáží

Během tréninku v masážní terapii a po celou dobu své profesionální kariéry činí masér vše, co je v jeho silách, aby klientům umožnil radost a uvolnění, ať už v klinice, v lázních nebo v hotelové erotické masážní službě, jako jsou ty, najdete v masajesshiva.com. Masážní terapie může být zábavná a relaxační, ale je důležité udržet si pocit profesionalismu a důvěry, abyste relaxovali klienty a přiměli je, aby se chtěli vrátit na další zasedání.

Zde je 6 tipů, které zákazníkům pomáhají. Jedná se o užitečné dovednosti, které lze využít při masážní terapii.


Udržujte klidné a čisté prostředí

Tiché a čisté prostředí je jedním z mnoha důvodů, proč klient přijde na masážní terapii. Cílem je pomoci svým klientům cítit se lépe a relaxovat. Před zahájením zasedání by měly být ruce masérky čisté.

Zeptejte se zákazníka, jaké prostředí chce

Praktici by si měli pamatovat na jasnou komunikaci s pacienty, kteří říkají, že během masáže prožívají jakoukoli bolest. Klienti a pacienti očekávají, že uvidí čisté prostředí a odborníka bezvadného vzhledu.

Měli byste mít čerstvý dech, umyté obličeje a čisté ruce.

To je také dobrý nápad, aby nehty a nehty zdobené pro vzhled. V případě nošení sandálů mohou pacienti při masáži hledět na nohách. Abychom je neodvrátili, je nutné nechat nehty krátké a prezentovatelné.

Politika spodního prádla

Někteří klienti nebudou vědět, zda je správné nebo ne nosit prádlo během masáže. Ve většině lázní je na klientovi, aby rozhodl, zda chce nebo nechce své spodní prádlo. Musíte být jasný o tomto protokolu. Pokud má klient problémy v dolní části zad, boků, hýždí nebo slabin, může těsné prádlo zabránit práci.

 

Máte-li špičku?

Můžete informovat své zákazníky o návrzích tipů. Pokud si zákazníci najdou službu online, lze v potvrzovacím nebo e-mailovém upozornění uvést, kolik tipů by mělo být, nebo zda vůbec není zapotřebí. Je důležité informovat je o doporučeních před zasedáním, aby nedošlo k záměně.

Návrhy klientům

Někteří klienti se mohou stydět na své tělo z důvodů od akné až po nadměrný růst vlasů. Proto je vhodné informovat nové klienty, že existují techniky, jako je thajská masáž, kde si mohou udržet oblečení.

Kromě toho, že jsou zdvořilí, přátelští a přesní, tyto tipy pomáhají udržet klienty uvolněně a šťastně. Podle těchto tipů může dokonce pomoci zvýšit počet klientů pro terapeuta a spokojenost pro osobu, která masáž obdrží.